אילוף כלבים

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף

 

השם שלך

טלפון

עיר

נושא

מאלפים ותורמים! עמותת כלבים בשירות אנשים מציעה שירותי אילוף כלבים במחירים נוחים לכולם –ובנוסף תרומה לעמותה – שכולה פועלת למען הכלבים והאנשים כאחד במשך חמישה עשר השנים האחרונות!

האילוף מתבצע בכלבייה של העמותה בתנאי פנסיון או בשעורים חד פעמיים. האילוף יתבצע על ידי אחד ממגוון המאלפים/מדריכים המנוסים שלנו שעובדים בהדרכת אילוף כלבים וטיפול בעזרת כלבים במוקדים שונים ברחבי הארץ במהלך כל השנה ובעלי תעודת מאלף כלבים מוסמך. האילוף נעשה בליווי והדרכה צמודה של מנכ"ל העמותה מר. פול אלמקייס מאלף כלבים מעל 25 שנה, מבכירי המאלפים בארץ ומרצים שונים גם מבכירי ענף הכלבנות אשר מלמדים בקורס כלבנות טיפולית ואילוף כלבים מטעם מכללת ספיר והעמותה.

קורס כלבנות טיפולית ואילוף כלבים – קרא עוד

 

אנו משתדלים לתת את המחירים הנוחים והתחרותיים ביותר בארץ, מאחר ואנו עמותה ללא מטרות רווח. המחירים שייגבו הם 100% תרומה לעמותה לצורך מימון הכלבייה והפעילויות השוטפות במהלך השנה.

תמחור 2500-3000 ש"ח – אילוף בתנאי פנסיון (שהייה ולינה) אצלנו בכלבייה. משך האילוף: כ-3 שבועות. שעורי אילוף חד פעמיים יינתנו במחיר 250 ש"ח ויועברו בכלבייה. האילוף הוא לכל המטרות: חינוך גורים, משמעת, שמירה והגנה, אג'יליטי – ספורט כלבני ועוד.

אילוף כלבים בפנסיון – עמותת כלבים בשירות אנשים

עמותת כלבים בשירות אנשים נוסדה והוקמה בשנת 2006 על ידי מר פול אלמקייס  מנכ"ל העמותה, מבכירי וותיקי המאלפים בארץ. הוגה שיטת הטיפול Dog-Time. פול הגיע מתחום הכלבנות, והאילוף כלבים. בזכות 30 שנות ניסיון מוכח בשטח עם כלבים פותח המכון המשלב שיקום של כלבי הסגר לכלבי טיפול ומרכז לאילוף כלבים המתמחה באילוף כלבים בתנאי פנסיון, אנו עובדים בסטנדרטים גבוהים, ויש לנו ניסיון רב ולקוחות מרוצים. 

בעמותת כלבים בשירות אנשים יש בין 30-60 כלבי טיפול משוקמים בשנה. הכלבים מקבלים טיפול מסור ואהבה מהרבה מאוד אנשים ביניהם – מתנדבים, נוער, ילדים מהחוגים ובתי הספר, בנות השירות, כלבנים, מדריכים/מאלפים, ועוד…

כלבכם ילמד מהצוות המנוסה והמובחר שיש כרגע בארץ אשר מגוון בשיטות העבודה שלו,ופיתח מודל ייחודי. הצוות פתוח ללמידה, קבלה, והבנה, ומציע לכם את הטוב ביותר עבור כלבכם. כלבכם יבצע את כל פקודות המשמעת ללא רצועה כלל ומול גירויים. עמותת כב"א מתחייבת לתוצאות האילוף, ולליווי אישי.

 

למי מתאים אילוף כלבים בתנאי פנסיון

אילוף כלבים בתנאי פנסיון מיועד לאנשים שאין להם את הזמן והסבלנות הדרושים לתרגול ובניה של האילוף למשמעת, ולבעלי כלבים שניסו לאלף לבד או עם מאלף ולא הגיעו לתוצאה אליהם ציפו.

הכלבים בכלבייה מוחזקים בכלובים גדולים בין 8-12 מ"ר, כלוב שיש בו גם חצר וגם מקום לינה. הניקוי של התאים הוא ניקוי יבש, בכל יום עוברים לפחות שלושה כלבנים בשעות שונות במהלך היום להוצאת הכלבים לטיולים, בדיקת מצב אוכל מים, או סתם לארח לכלבלבים חברה. כלבי הפנסיון לא עושים צרכים בתאים (אלא אם כן בביתם מורגלים לעשות בחצר- ואז הם עושים צרכים בחצר שמנוקה מידי כמה שעות). התאים מקורים ומתאימים למזג האוויר גם החורפי וגם הקיצי. ישנה מיטה לכל כלב.

כל הכלבים שנכנסים לכלבייה לאילוף בפנסיון מחויבים בחיסון כלבת בתוקף, ועוברים טיפול נגד פרעושים וקרציות.

כמה זמן ישאר כלבך בפנסיון?

עמותת כלבים בשירות אנשים מאמינה כי שאלה זו משתנה מכלב לכלב. בכדי לדעת כמה זמן ישאר כלבך בפנסיון עלינו להכיר ולפגוש את הכלב. כל כלב ממזג שונה, ומורכב מתכונות גזע שונות.     קרא עוד על גזעים

בכדי להגיע לרמות גבוהות  באילוף צריך כלבכם לשהות בפנסיון בין חמישה לשישה שבועות.

לאחר סיום תקופת אילוף כלבכם בפנסיו, מאלפי כלבים מטעם העמותה ילוו אתכם בשיעורים נוספים.

מחירים

מחיר לחודש בפנסיון נע בין 2500-3000 ש"ח (תלוי בגודל הכלב)

לפרטים נוספים אודות אילוף כלבים בפנסיון : פול אלמקייס 

חפש אותנו בעמוד – צור קשר

השם שלך

טלפון

עיר

נושא

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%