רועה קווקזי – Caucasian Shepherd

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

גזעי כלבים: רועה קווקזי

[divide color="#"]

דבר ראשון, למרות שהוא נראה כמו דובון אכפת לי ענקי – זה ממש לא דובון אכפת לי!!! רועה קווקזי הוא כלב עם כח רצון חזק מאוד, נאמנות וחוסר פחד. הוא כלב שמירה בחס עלון שמתאים רק למי שבאמת צריך שמירה ללא פשרות. הכלב הזה ישמור באומץ של אריה על המשפחה שלו (כולל ילדים, כלבים אחרים ואפילו חתולים) אבל יתקוף כל אחד אחר כולל חברים של הילדים שלך אשר עלולים לבוא לבקר.

רועה קווקזי הוא לא גזע עבור בעלי כלבים ללא נסיון. זה גזע עבור בעלי כלבים מנוסים שיש להם זמן לעבודת אילוף וסוציאליזציה לכלב המלכותי הזה.

ידוע גם ככלב הרים קווקזי, הוא כלב שמח כשיש לו עבודה לעשות ומעבר לכך הוא באופן טבעי נולד לשמירה ויגן וישמור על כל שטח שהוא נמצא בו.

כחבר במשפחה, במידה ועבר סוציאליזציה טובה והרבה השקעה, סבלנות ותשומת לב באימונים, אתה יכול לצפות לנאמנות חסרת פשרות, שקט ושלווה מוחלטים מפני פולשים, ומסירות מוחלטת מה-רועה קווקזי שלך.

[divide color="#"]

היסטוריה: רועה קווקזי

[divide color="#"]

רועה קווקזי הוא כלב די עתיק. הוא שומרים על עדרים בקווקז (בהרים בין הים השחור והים הכספי) לפחות 600 שנה. במהלך הזמן הזה, הגזע לא השתנה יותר מדי. למעשה, השיניים שלהם ארוכות יותר מכל גזע אחר והדבר מסמל על העבר העתיק שלהם.

רועה קווקזי ידועים כשומרים טבעיים אשר יכנסו לקרב בשמחה ויורידו כל פולש, אם זה בן אדם, זאב או אפילו דובים. מדובר בכלב עבודה והם צריכים הרבה עבודה כדי להשאר עסוקים.

אולי זה סימן לזמנים שאנחנו נמצאים בהם ש-רועה קווקזי נהיה יותר ויותר פופולרי בבתים פרטיים לעבודות שמירה על רכוש ובבתי סוהר כדי להרתיע אסירים.

יחד עם זאת, רועה קווקזי הוא אחד הכלבים הפופולריים ברוסיה ומופיע הרבה בתערוכות לכל אורך מה שהיה פעם האימפריה הסובייטית.

 

[divide color="#"]

Instagram: #caucasianovcharka

[divide color="#"]

[instagram-feed hashtag="#caucasianovcharka"]

עקבו אחרינו

הירשמו לרשימת התפוצה לקבל עדכונים

תרמו לנו!

תרמו לנו עכשיו על מנת לעשות דברים טובים

תעזרו לנו לעזור לכלבים שיעזרו לכם