שנאוצר ענק – Giant Schnauzer

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

גזעי כלבים: שנאוצר ענק

[divide color="#"]

ה-שנואצר ענק הוא הגדול מבין שלושת השנואצרים. יש לו מראה סמכותי וגוף בנוי לתפארת, אבל היציבה האדישה שלו והמצמוץ הקטן בעיניים מרמזים על הטבע המשחקי שלו.

מדובר בכלב ענק עם אופי ענק, ה-שנואצר הענק הוא אינטלגנטי, אוהב לשחק ובעל חשיבה עצמאית. יש לו אופי דומיננטי וגישה אמיצה וחסרת מעצורים לחיים. בקיצור, הוא לא פשוט, אפילו לא עבור בעלי כלבים מנוסים. עדיין, בבית הנכון הוא יהיה בן לוויה שאין כמותו.

אפשר לאמן לשנאוצר לכל מטרה שבה תחשוק – הוא יכול להתחרות בכל ספורט. במקור נועד לעבוד בחווה ולהבריח בקר לתוך המכלאות. אין גבול ליכולות שלו. הצד המתוק והעדין שלו יכול להפוך אותו גם לכלב טיפולי נהדר. אבל הדבר שהוא הכי אוהב זה להיות לצד המשפחה שלו.

המפתח לחיים טובים יחד עם שנאוצר ענק הם סוציאליזציה, אימונים, גבולות ופעילות גופנית ומנטליץ. הוא חייב את כולם כדי להיות כלב מנומס, והוא הרבה מאלה.

שנאוצר ענק הוא גזע דומיננטי מאוד ופחות מומלץ לבתים עם ילדים קטנים. כמו כן הוא לא כלב של חוץ, הוא חייב להיות בתוך הבית עם המשפחה שלו.

אחד מכלבי העבודה הטובים שנמצאים שם בחוץ, הוא מתמיד, מסור, עוצמתי, אמיץ ונאמן. עם זאת הוא אוהב משחק וחברותי ויכול להתאים ככלב משפחה.

 

[divide color="#"]

היסטוריה: שנאוצר ענק

[divide color="#"]

 

השנאוצר הענק נוצר בגרמניה ונוער להבריח בקר לתוך המכלאה. הוא שילוב של שנאוצר רגיל וכלבים גדולים יותר כמו דני ענק.

בשנות ה1900 שנאוצרים ענקיים אומנו לעבוד במשטרת ברלין וערים גרמניות אחרות, וזה נהיה התפקיד העיקרי שלו. הסיבה היחידה שהוא לא נהיה כלב משטרה בארה"ב גם כן היא כי הרועה גרמני הקדים אותו מעט וזכה לתואר. הגזע יחסית לא מוכר למרות שהיה יכול בקלות להחליף גזעים כמו רועה גרמני בעבודות מרובות בעולם.

[divide color="#"]

 

[divide color="#"]

 

קישורים מועילים

שנאוצר ענק בAKC

[divide color="#"]

 

 

 סטנדרט הגזע: שנאוצר ענק

[divide color="#"]

 

[divide color="#"]

Instagram: #giantshnauzer

[instagram-feed hashtag="#giantshnauzer"]

עקבו אחרינו

הירשמו לרשימת התפוצה לקבל עדכונים

תרמו לנו!

תרמו לנו עכשיו על מנת לעשות דברים טובים

תעזרו לנו לעזור לכלבים שיעזרו לכם