5 סיבות מדוע כדאי לצאת עם גבר אוהב כלבים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ברדלי קופר, ריאן גוסלינג וריאן ריינולדס. 3 כוכבי ההוליווד הלוהטים האלה יש דבר אחד משותף – כולם בעלי כלבים מסורים ונופלים תחת התגית "גבר אוהב כלבים". הרבה פעמים הם נראים בהליכות עם החברים הפרוותיים שלהם. ברדלי קופר אפילו אמר שהכלבה הוא הציל, שרלוט, אוהבת אותו ללא תנאים. טוב, זה לא מפתיע.

הדרך בה מישהו מתקשר לכלב שלו אומר עליו הרבה. הכתובת אלין לרקין, אשר הספרים שלה תמיד כוללים גבר אוהב כלבים כדמות ראשית, מספרת על הסיבות לכך. בספר הראשון שלה, Stay, הפרוטגוניסט וואן מתאהב ברועה גרמני היפהפה והמתוק של הוטרינרית, אלכס. בספר האחרון שלה, Why Cant i Be You, ג'ני מאבדת את החושים שלה עקב גבר הנקרא פיש שיש לו קשר מדהים עם הכלבים שלו. הספרים שלה גרמו לי לחשוב.

[divide color="#"]

למה גבר אוהב כלבים הוא האחד שצריך לחפש ולהתאהב בו?

[divide color="#"]

"התכונות שהופכות אדם לבעל כלבים נהדר הופכות אותו גם לבן זוג כזה" אומרת אלי. "אנשים נוטים להוריד את המגננות שלהם ליד בעלי חיים. לראות גבר ליד הכלב שלו נותנת לנו הצצה סודית לאני האמיתי שלו".

בזמן שלא כולנו יכולים לצאת עם ריאן גוסלינג, יש בהחלט הרבה בעלי כלבים מהממים לצאת איתם. מתחת נמצאת רשימה של 5 סיבות למה כדאי לצאת עם גבר אוהב כלבים לפי אלי לרקיi

1. משחקיות

כלבים הופכים אותנו לשובבים. אנחנו מדברים איתם. אנחנו יוצאים איתם לפארק וזורקים להם פריסבי שוב ושוב. אולי אנחנו אפילו רוקדים איתם. זה הופך אותנו לשמחים יותר. גבר שיש לו כלב שמח לא שוכח לפנות זמן למשחקים וכיף.

2. בטחון עצמי

כלב ממשומע שמתנהג היטב בדרך כלל הוא גם אדם אשר יש לו בטחון עצמי בדרך בה הוא מתנהל ומאמן את הכלב שלו. בטחון עצמי זה סקסי.

 

3. אחריות

זה דורש עבודה כדי להפוך יצור אחר לשמח ובריא. כלבים שמחים הם בעלי לו"ז עקבי. אם הוא חייב לרוץ הביתה כדי להוציא את הכלב שלו להליכה לפני שהוא פוגש אותך לארוחת ערב, זה אומר שאפשר לסמוך עליו.

 

4. מחויבות

הוא כבר מחויב לאהבה, כבוד ודאגה לחיים של הכלב שלו לכל אורך חייו. בתקווה, זה אומר שהוא מבין את החשיבות של מחויבות וגם לא לוקח החלטות הרות גורל בחוסר רצינות.

 

5. הבנה

גבר אוהב כלבים יבין את החשיבות של הכלב שלך בשבילך.

 

עכשיו בואו נקווה שהגורים שלהם יסתדרו!

 

עקבו אחרינו

הירשמו לרשימת התפוצה לקבל עדכונים

תרמו לנו!

תרמו לנו עכשיו על מנת לעשות דברים טובים

תעזרו לנו לעזור לכלבים שיעזרו לכם